fbpx

Intense Tea Steel Glass
Çay Makinesi

Şık, sağlıklı ve güvenli Intense Tea Glass Çay Makinesi ile demlediğiniz çaylar artık çok daha lezzetli…

Öne Çıkan Özellikler

Nell Pro Intense Tea Steel Glass Çay Makinesi kullanımı kolay, pratik ve teknolojik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Paslanmayı Önleyen Kapalı Rezistans
2 LT Su Isıtıcı 1 LT Demlik
Kaynatma / Sıcak Tutma Düğmesi
Dönebilme Özelliği

Aile boyu çay keyfi…

İster çay demleyin ister sadece su kaynatın, Nell Pro Intense Tea Steel Glass Çay Makinesi ile tek seferde 2 LT su kullanın!

0 LT
SU ISITICI
0 LT
DEMLİK

Nell Pro Intense Tea Steel Glass Çay Makinesi

2 litrelik geniş su haznesi, aynı anda bir grup için çay demleme imkanı sunar ve enerjik bir ortamda çay keyfini paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, ayarlanabilir sıcaklık kontrolleriyle istediğiniz demleme sıcaklığını seçebilir ve çayınızı tam istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

Cam malzeme, çayın doğal aromasını ve lezzetini korumaya yardımcı olurken, şeffaf tasarımı sayesinde çayın demlenme sürecini keyifle izlemenizi sağlar.

Kaliteli malzeme ve şık tasarımıyla Nell Pro Intense Tea Steel Glass Çay Makinesi, mutfağınıza modern bir dokunuş katarken aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlar. Kompakt yapısıyla da yer tasarrufu yapmanızı sağlar.

Nell Pro Intense Tea Steel Glass Çok Yakında!

Çok yakında web sitemizde sizlerle buluşacak olan bu ürün, modern tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkatinizi çekecek. Ayarlanabilir sıcaklık kontrolleri ve hızlı demleme özelliği ile çay ritüelinizi daha da keyifli hale getireceksiniz.