fbpx

Intense Tea Steel
Çay Makinesi

Şık, sağlıklı ve güvenli Intense Tea Steel Çay Makinesi ile demlediğiniz çaylar artık çok daha lezzetli…

Öne Çıkan Özellikler

Nell Pro Intense Tea Steel Çay Makinesi kullanımı kolay, pratik ve teknolojik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Paslanmayı Önleyen Kapalı Rezistans
2 LT Su Isıtıcı 1 LT Demlik
Kaynatma / Sıcak Tutma Düğmesi
Dönebilme Özelliği

Aile boyu çay keyfi…

İster çay demleyin ister sadece su kaynatın, Intense Tea Steel Çay Makinesi ile tek seferde 2 LT su kullanın!

0 LT
SU ISITICI
0 LT
DEMLİK

Nell Pro Intense Tea Steel Çay Makinesi

Sonsuz şıklık ve mükemmel performansın birleşimi olan Nell Pro Intense Tea Steel Çay Makinesi ile tanışın! Nell Pro Intense Tea Steel Çay Makinesi, tamamen dayanıklı çelik malzemesiyle üretilmiştir ve mükemmel bir görünüm sunarken uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık ve modern tasarımıyla mutfağınıza zarafet katarken, çelik malzemenin ısıyı uzun süre koruma özelliği sayesinde çayınızı ideal sıcaklıkta tutmanızı sağlar.

2 litrelik geniş su haznesi, aynı anda bir grup için çay demleme imkanı sunar ve enerjik bir ortamda çay keyfini paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, ayarlanabilir sıcaklık kontrolleriyle istediğiniz demleme sıcaklığını seçebilir ve çayınızı tam istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

Nell Pro Intense Tea Steel Çay Makinesi Çok Yakında!

Çok yakında web sitemizde sizlerle buluşacak olan bu ürün, modern tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkatinizi çekecek. Ayarlanabilir sıcaklık kontrolleri ve hızlı demleme özelliği ile çay ritüelinizi daha da keyifli hale getireceksiniz.