fbpx

Hakkımızda

Girişimci ruha sahip olan kurucularımız, Nell Pro ile üst düzey fonksiyonellik, estetik ve kullanışlı olanakları sunmayı hedeflemiştir. Her bir ürünümüz, kendi alanında en üst kalite malzemelerden ve son teknolojik özelliklerden oluşmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek, trendler doğrultusunda müşterilerimiz için çalışıyoruz, bu sayede müşterimizin uzun süreli performansın yanında ne iyi ürün deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

Nell Pro markası, zamanınızın değerini sizin kadar iyi bilen, mutfakta geçirdiğiniz zamanları keyifli ve pratik hale getiren, uzman tasarım ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanmış birçok ürünü yelpazesinde bulundurmaktadır.

Küçük Ev Aletleri alanında 25 yıllık tecrübemizin ve tüm donanımızın bir araya gelmesiyle doğan Nell Pro; sizlerin hayatlarını daha pratik daha verimli ve keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Hayatınızın birçok alanında birlikte paylaşacağımız birçok an gizli, bu anları üstün kalite anlayışıyla üretilen ürünlerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Misyonumuz

İnsanların yaşam kalitesini artırmak için yeni ve yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlamak ve dünya standartlarına uygun kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmak. Aynı zamanda, müşteri memnuniyeti, çalışma ahlakı ve dürüstlük ilkelerimizi koruyarak, tüm paydaşlarımızın da mutluluğunu sağlamak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Nell Pro olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, kullanımı pratik, kaliteli ve şık ev aletleri tasarlayarak küçük ev aletleri sektöründe lider bir marka olmak.

Değerlerimiz

Nell Pro markası olarak müşterilerimizin deneyimlerini, paydaşlarımızın mutluluğunu, toplumun ve çevrenin iyiliğini önemsiyoruz. Yenilikçi teknolojiler sunarak hayatını kolaylaştırdığımız herkesin bize güvenmesi için çalışıyoruz!

İnovasyon

Teknolojinin hızla değiştiği bir dünyada, inovasyon hayati bir önem taşımaktadır. Bu nedenle, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve yenilikçi teknolojilerle donatıyoruz.

Güven

Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın bize güven duyması, bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, işimizi dürüstlük, şeffaflık ve etik değerlerle yürütmeye özellikle dikkat ediyoruz.

Kalite

Ürünlerimizi üretirken yüksek kalite standartlarına uygun malzemeler kullanıyoruz ve üretim süreçlerimizi sıkı bir şekilde denetliyoruz. Böylece ürünlerimizin kalitesini her zaman garanti ediyoruz.

Duyarlı

Birbirimize, yaşadığımız topluma ve çevreye, müşterilerimize karşı duyarlıyız. Sürdürülebilir farklar yaratmak için özenle çalışıyoruz.